Peliçet ekologjike “faux” më të mirat/Ja modelet e momentit 0 338

Peliçe po, por detyrimisht ekologjike. Me ngjyra, të gjata dhe të shkurtra, ja modelet e momentit.

DESKTOP_faux_fur

Dimri dhe i ftohti shtojnë dëshirën e palltove të ngrohta dhe të mbëhstillesh mirë. Dhe pikërisht për stinën e ftohtë nxjerrin krye peliçet.

Ka nga ata që ende preferojnë peliçet e vërteta, por ne adhurojmë versionet ekologjike  “faux fur” që për 2017-ën janë plot ngjyra.

Të shkurtra ose të gjata, ose mëndafshi, janë modelet që pëlqehen më shumë për momentin.

zara-pelliccia-ecologicaZARA, Peliçe sintetike me gurë

faux-fur-coat-burberry-su-napBURBERRY,peliçe ekologjike e shkurtër me kapuç

dries-van-noten-faux-fur-brownsfashionDRIES VAN NOTEN, peliçe ekologjike e gjatë me mëngë të gjera

diane-von-furstenberg-faux-fur-matchesfashionDIANE VON FURSTENBxhaketë në peliçe sintetike

 

 

pelliccia-faux-mira-mikati-brownsfMIRA MIKATI, peliçe sintetike me ngjyrat e ylberit.

finta-pelliccia-miu-miu-su-napMIU MIU, pallto oversize në peliçe ekologjike.

sies-marjan-mytheresaSIES MARJAN, Kjo peliçe ekologjike quhet “Muffy”

ganni-faux-fur

GANNI, peliçe leopardi ekologjike

finta-pelliccia-mango

MANGO, xhup i shkurtër në peliçe ekologjike me kapuç

shrimps-giacca-faux-fur-farfetch

SHRIMPS, quhet “Alpine”

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *