Adoleshente me stil, ja si t’i kombinoni vajzat tuaja

 

Vajza jote do që të vishet cool edhe në shkollë? Ja tre super pamje magjepsëse që nuk mund të mungojnë në garderobën dimërore.

look ragazzine alla moda

Ke një vajzë adoleshente që duhet të jetë cool me çdo çmim dhe në çdo rast? Nëse të dëshpëron me veshjet e saj, nuk ju mbetet gjë tjetër veçse të besoni te garderoba jonë dhe ta shoqëroni kur bën shopping. Kemi zgjedhur për ju tre veshje super magjepsëse për vjeshtë dimrin 2017, për t’i veshur në shkollë ose gjatë kohës së lirë.

look ragazzine

Look sportiv për vajzat

Nëse vajza jote është një tip sportive vlerëson me siguri xhinset që në ngjyrë të zezë gjejnë shpirtin e tyre rrok. Për të kompletuar gjithçka mjaftojnë një bluzë në contrast, e bardhë, për t’I dhënë shkëlqim fytyrës dhe një parka (gezof me kapuç) e kthyer në modë vitet e fundit sa për të rriturit dhe adoleshentet.

look ragazzine

look ragazzinelook ragazzine

look ragazzineElegante me stil

Nëse i pëlqejnë ngjyrat e çelëta dhe është një tip shumë femëror, do të ndihet një princeshë e vërtetë me një fustan në  nuanca të arta , ose me një fund me pala të gjatë siper kaviljes. Për të mos vuajtur nga i ftohti duhen geta të trasha të bardha, një palë çizme që kombinohen me veshjen dhe xhaketë blu, që i jep një pamje më sportive, por ngelet romantike fale kapuçit me pellush.

look ragazzinelook ragazzinelook ragazzinelook ragazzinelook ragazzine

 

look ragazzine

Tartan mania

E keni vënë re: modeli tartan, fantazia kuq e zi skoceze me kuadrata, bëri një rikthim të madh që u konfirmua në krye të listës së tendencave më të forta sezonale. Vlen gjithashtu për vajzat. Zgjidhni për të një fustan chemisier, ta vishni vetëm, ose në kombinim me një pullover gri. Për të qenë të rehatshme, por padyshim në modë, do të duhen një palë geta të trasha të zeza dhe një palë atlete, ndoshta kadife të kombinuara, një trend i domosdoshëm i momentit.

look ragazzine

Shfletoni galerinë dhe frymëzohuni nga seleksionimet tona për ato që janë të domosdoshme për teenagers!

look ragazzinelook ragazzinelook ragazzinebenetton

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *