Bella Hadid “magnet” djemsh të këqinj, edhe Drake i jep duart me një mesazh

Nuk na e merrte mendja se do të ndiheshim mirë që The Weeknd po bëhet copash për të rifituar Bella Hadid-in, por kur nuk kanë ngelur më meshkuj të tjerë në jetën e saj…

Burime nga US Weekly thonë se edhe Drake, i cili dukej tejet i investuar në fitimin e zemrës së Bella-s, pasi i bleu edhe një klub për 21-vjetorin e saj, i paska dhënë duart modeles bukuroshe.

Si, do thoni ju? Nëpërmjet një mesazhi në celular.

Rezultate imazhesh për bella hadid drake

Sipas fjalëve, Drake e ndërpreu marrëdhënien me mesazh, dhe pastaj thjesht ndaloi së  i kthyeri përgjigjje Bella-s.

Megjithatë, Bella nuk shqetësohet për këtë gjë, pasi The Weeknd i dërgoi një tufë me trëndafila përpara sfilatës së saj në Shanghai. Modelja vetëm buzëqeshi gjatë gjithë mbrëmjes, dhe të gjithë e dinë që Bella nuk qesh kurrë ndërsa sfilon!

Sa për djemtë, epo, me mend në kokë herën tjetër Bella!

Rezultate imazhesh për bella hadid shanghai

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *