Kris Jenner maskohet me paruke, për të shmangur fansat gjatë pazarit 0 308

Njohur për ndryshimet e shpeshta të look-ut të tyre, nga paruket shumëngjyrëshe, deri te flokët Rapunzel të Kim-it, familja Kardashian, më e famshmja në botë, ka çdo mundësi për të ndryshuar pamjen e tyre në çdo moment.Kësaj here, në një episod të serialit “Keeping up with the Kardashians”, Kris Jenner ka menduar ta përdorë këtë mundësi për të bërë qetësisht pazaret e saj.

“Me kalimin e viteve, është bërë më e vështirë të dalësh për shopping, sepse sapo bën selfie me një fans, të gjithë fillojnë të kërkojnë selfie.” – tha ajo.

Kris provoi paruke, madje edhe mjekër false, dhe telefonoi vajzën e saj Kim për t’i treguar se çfarë po bënte.

Ja ndryshimet e Kris në videon e mëposhtme:

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *