Lily Collins dhe Karlie Kloss të veshurat më bukur të javës 0 206

Një javë tjetër, një tjetër udhëtim mbi tapetin e kuq dhe festa eskluzive për yjet e Hollivudit. Çfarë kanë zgjedhur të veshin për raste të ndryshme mondane?

COVER-DEKSTOP-BEST-DRESSED

Këmbët në dukje për aktoren Lily Collins dhe modelen Karlie Kloss: e para në versionin bon ton në ngjyrat pastel, e dyta me një minifustan seksi të zi me temina.

Ndërkohë Claire Foy me një fustan Prada me siluetë thelbësore, por të mbuluar me gurë shumëngjyrësh, dhe Nieves Alvarez me fustan të gjatë mendafshi me pupla dhe zbukurime,të firmosur nga Gucci.

Zbuloni me ne kush janë të tjerat të veshur më bukur të javës

lily-collins-splashLily Collins me Zimmermann

karlie-kloss-gettyKarlie Kloss me minifustan me temina RtA.

diane-kruger-in-vera-wang-splashDiane Kruger me Vera Wang.

Vanessa-Kirby-gettyVanessa Kirby me Prada.

Claire-Foy-gettyClaire Foy me Dior.

Eleonora-Abbagnato-in-Dolce-e-GabbanaEleonora Abbagnato me Dolce&Gabbana.

Hailee-Steinfeld-in-muglerHailee Steinfeld me Mugler.

Nieves-Álvarez-splash

Nieves Alvarez me Gucci.

Emma-Louise-Connolly-splahsEmma Louise Connolly.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *