VIP-at bëjnë jetë/ Ja shtëpitë më të bukura të të famshmëve! 0 228

Shohim shpeshherë në internet shtëpi gjigande, si pallate mbretërore, me një numër të pacaktuar dhomash dhe me dekor më të shtrenjtë se vetë shtëpia. Më pas, pyesim veten se kush do të jetonte aty, kur e gjitha është më tepër për show, se sa për realitetin!

Megjithatë, realiteti ynë është ndryshe nga ai i VIP-ave, dhe ata nuk preferojnë shtëpi praktike ku vetëm të kryejnë aktivitetet e përditshme. Jo, jo, shtëpia e tyre duhet të jetë muze dhe qendër s.p.a., për të kënaqur sytë pas një dite të lodhshme.

S’e kanë dhe aq gabim, por jo të gjithë e kanë kapitalin për një shtëpi parajsë.

Në listën e mëposhtme kemi mbledhur disa nga shtëpitë më të bukura të personazheve të famshëm, që të kënaqni sytë. Shpresojmë vetëm të mos plasni me zemër!

 

1. John Legend dhe Chrissy Teigen

2. Celine Dion

3. Selena Gomez

4. Jason Statham

5. Jennifer Lopez

6. Leonardo DiCaprio

7. Ashton Kutcher dhe Mila Kunis

8. Julia Roberts

9. Sia

10. Jared Leto

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *