Rikthehen në trend këpucët e preferuara të Spice Girls 0 213

Është një nga ato gjërat që mendoje se ishin zhdukur përgjithmonë, por…..

Çdo gjë mund të ndodhë në botën e modës dhe gjëja që ndodh më shpesh është se trendet do të kthehen herët a vonë. Duke thënë këtë ka gjëra të së kaluarës që askush nuk mendonte kurrë se mund të ktheheshin. Le të sjellim shembuj klasikë: xhinse me bel të shkurtër me një brez të ngushtë të lartë ose pantallona të gjera nën minifund.

buffalo spice girls

Megjithatë ndonjëherë kthehen dhe është si një shuplakë në fytyrë. Risia më e fundit është ajo e një palë këpucëve që kishit menduar se u varrosën përgjithmonë: Buffalo. A ju kujtohet se modeli me gomë të lartë, madje shumë të lartë? Po flasim për ato që disa kohë më parë kemi dyshuar, për shkak të Chiara Ferragni. Buffalo, e cila ishte gjithashtu e preferuar e Spice Girls, u kthye zyrtarisht falë dyqanit luksoz Broëns Fashion që do t’i shesë ato në dy modelet klasike.

buffalo scarpe

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *