Tuna heq Patrisin nga Instagrami…mos ndoshta janë në krizë?

Shtatë muaj pasi u bënë prindër të një djali duket se Tuna dhe Patrisi janë në krizë. Këtë e tregon veprimi i bërë nga vetë Tuna, e cila  e ka hequr bashkëshortin nga lista e personave që ndjek në Instagram edhe pse ky i fundit vazhdon ende ta ketë në listën e miqve Tunën.

62186-640-0-5a1931847dbd4.jpg

Kjo e fundit nuk është mjaftuar me kaq pasi Patrisi nuk figuron as në listën e personave që ndjek llogaria në Instagram e të birit, Tian.

62185-640-0-5a1931847d9cd.jpg

Situata mes tyre nuk duket aspak e mire, ose kjo është një mënyrë e këngëtares për t’u bërë sërish pjesë e shoëbizit dhe e tregut muzikor. Shpresojmë të jetë kjo e fundit.

Historia e tyre nisi papritur,  pas ndarjes nga Cozman, Tuna u lidh me vëllanë e Robert Berishës me të cilin më pas u martua. Këngëtarja dhe Patris Berisha u bënë  janë prindër të një djali.

62188-640-0-5a1931847deb4.jpg

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *