Diana, e bindur se Harry ishte arsyeja e dështimit të martesës së saj!

Të mendosh në kushtet e tanishme që Princ William do të kishte një motër, ështē disi absurde, por rrethanat në fillimet e jetës së trashëgimtarëve nuk kanë qenë aspak të njejta. Në një nga intervistat e fundit, Princeshë Diana ka shprehur bindjen se ardhja në jetë e Princ Harry-t e ka zhgënjyer thellësisht të atin e tij. Në po të njejtën bisedë, Lady D nuk është rezervuar të shprehë çastet e hidhura gjatë shtatzënisë së dytë.


Sipas Diana-s, data e lindjes së Harry-t shënoi edhe tatëpjetën në marrëdhënien e saj me Princ Charles. “Unë dhe Charles ishim jashtëzakonisht shumë të lidhur gjashtë javë para lindjes së Harry-t, qendronim më pranë se ç’kishim qenë e se ç’do të jemi ndonjëherë”, ka kujtuar Princesha gjatë rrëfimit. Diana ka shpjeguar se ishte në dijeni për gjininë e fëmijës, por e kishte mbajtur të fshehtë.


“Ai dëshironte vajzë. Kishte shprehur dëshirën të kishte dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë”, ka thënë ndër të tjera Lady D. Fakti që Charles e ka zbuluar seksin e të sapolindurit në fund, ka qenë kthesë e pakthyeshme për martesën e çiftit rojal. Diana zbulon se ai ka thënë: “Oh jo, është djalë…është dhe flokëkuq!”  Duket se marrëdhënia mes tyre nuk ka qenë aspak ideale!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *