Përshëndetje, liri! 15 fotot elektrizuese të VIP-ave pa reçipeta

Nuk është aspak e re që femrat e shoubizit botëror të shfaqen pa reçipeta. Dhe nëse mendoni se kjo është një risi e Rihanna-s, Kendall Jenner apo Bella Hadid, gaboheni. Pozimet për foto topless apo dhe thjesht pa veshjet intime nën rroba, nisin shumë më herët në Hollyëood, e këtu nuk mund të harrojmë ikoniken Monroe, e cila ka realizuar një set të tërë fotografik nudo, mbuluar nën një tyl rozë të ëmbël. Nga ana tjetër, vitet ’90 sollën plot VIP-a, që parakaluan në tapetin e kuq pa reçipeta nën veshjet klasike.

Me thithkat krejt të dukshme ose jo, duhet ta pranojmë që të famshmet në të tilla raste dhurojnë momente elektrizuese, e mos u habisni aspak nëse në listë shihni tre herë imazhin e Jennifer Lopez. Serena Williams nuk e pati aspak problem në vitin 2004 që t’u paraqiste në publik me një gustan transparent të kuq, ndërsa Dita Von Teese ia besoi të njejtin ekspozim vetëm një vit më vonë, një cope transparente vishnje. Muajin e shkuar, pikërisht në 13 tetor, shënonte Dita Nacionale Pa Reçipeta për Amerikën, vend i cili ka luftuar për ta sjellë këtë fenomen në përditshmëri.

Më poshtë do të gjeni pesëmbëdhjetë foto të disa prej të famshmeve që ndezën atmosferën me (zh)veshjen e tyre. Super ekspozime, apo jo?

Pamela Anderson

 

Jennifer Connelly

 

Elisabeth Hurley

 

Dita Von Teese

 

Serena Willaims

 

Jennifer Lopez

 

Victoria Beckham

 

Jennifer Lopez

 

Karolina Kurkova

 

Fergie

 

Jennifer Lopez

 

Brooke Shields

 

Keira Knightley

 

Angelina Jolie
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *