Stili francez i Diane Kruger

Një prekje franceze në garderobën tënde? Po faleminderit. Frymëzohuni nga format e veshjet super cool të aktores Diane Kruger.

DESKTOP_GTL_Kruger

Prej saj kemi adhuruar gjithmonë stilin e saj të relaksuar dhe elegant dhe lehtësinë ekstreme me të cilën ajo vesh çdo lloj veshjeje nga më elegantet te më casual. Po flasim për të bukurën Diane Kruger, që rikonfirmohet edhe këtë herë si burim frymëzimi i çmuar për një pamje rrezellitëse dhe super cool.

diane

Pamja e saj prej joshjes franceze është me të vërtetë e parezistueshme, që na bën ta dashurojmë me shikim të parë.

Në të vërtetë, mjafton një pale paliçeta me lesh të butë, e veshur me triko triko-leshi në tonet e jargavanit. Një palë këpucë block-heel, një çantë kompakte dhe një orë lëkure.

Për të plotësuar pamjen e kësaj stine mund të vini edhe një beretë.

chloé-su-mytheresa

CHLOÉ Paliçeta me lesh të butë

ermanno-scervino-su-farfetchERMANNO SCERVINO Pulover me golf lejla

chanelCHANEL Beretë prej leshi

diorDIOR Këpucë me detaje metali.

petite-malle-louis-vuittonLOUIS VUITTON Çantë me rrip dhe metale

longinesLONGINES Orë me rrip dhe diamantë

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *