Valbona Selimllari nuk reziston dot, hedh valle si një “cuc Tropoje” 0 577

Një e papritur e këndshme ka ndodhur këtë mbrëmje në emisionin “Dance with me”, ku edhe juria i është bashkuar këngës e valles së spektaklit.Bëhet fjalë për Valbona Selimllarin, e cila pasi ka ndjekur perfomancën e Rovena Stefës, nën tingujt e të mahnitshmes valle tropojane, Valbona i rrëfen moderatores, Alketa Vejsiu, që e ka shumë qejf këtë vallëzim.

Edhe Alketa nuk ka ngurruar t’i bëjë komplimente Valbonës, duke i thënë: “Kur del ti në ekran ndërron moti, ndërron koha, ikën shiu, del dielli pastaj ylberi…”, dhe më pas e ka ftuar në skenë për t’iu bashkuar konkurentëve.

Valbona nuk priti ta ftonin dy herë, dhe e kënaqi publikun me performancën e saj.

Ja videoja e valles së Tropojës, vallëzuar nga Valbona Selimllari:

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *