Stili i Meghan Markle, gruas së ardhshme të Princit Harry

Ylli femëror i serive “Suits” do të martohet pranverën e ardhshme. Po përfitojmë për të zbuluar pamjet e saj më të bukura.

DESKTOP_megan

Zërat janë konfirmuar: Meghan Markle dhe Princi Harry do të martohen pranverën e ardhshme!

Njoftimi u dha nga Clarence House dhe u rimor menjëherë nga zyrtarët socialë të Kensington Palace: çifti, zakonisht i rezervuar, shndriti para fotografëve.

Ai me kostum të kaltër, ajo me një pallto të bardhë si karamele dhe me një unazë  fejese përrallore në gisht (të dizenjuar nga vetë Princi).

Image result for meghan markle prince harry

Qëkur marrëdhënia e tyre u bë publike, rreth një vit më parë, Meghan ishte në dritat e reflektorëve dhe në shkrepjet e paparacëve

Aktorja protagoniste e serive televizive “Suits” (së cilës i dha lamtumirë javën e kaluar) mund t’i vjedhë vëmendjen kunatës së saj të ardhshme, kunata perfekte e përhershme  (tani në pritje të fëmijës së tretë )?

Sigurisht, në qoftë se sfida për të luajtur në nivelin e popullaritetit, ndoshta është pak herët për të spekuluar, por në fakt për stilin Meghan patjetër ka shumë për të thënë!

Me punën e saj si aktore, ajo nuk është e re në tapetin e kuq dhe rastet zyrtare, ku ajo ka provuar se di të veshë me lehtësi pamje shumë të ndryshme.

E përsosur me fustan të gjatë, por edhe me xhaketë e pantallona, nuk bën figurë të keqe as me të shkurtra, të shfaqura me klas dhe elegancë.

Kushedi nëse stili i saj do të ndryshojë në funksion të vendndodhjes së saj të re, por ne shpresojmë se do të sjellë veshjen e saj te  veshjes “mbretërore”, si bëri dhe bën deri tani Kate!

Ja veshjet e saj që na kanë pëlqyer më shumë:

meghan-markle-abito-rosso

Përrallore me fustanin e kuq të stilit të viteve ’50 dhe me këpucë ngjyrë bezhë

meghan-markle-shorts-denim

Pantallonat e shkurtra janë shumë chic, Megan i vesh në versionin kostum, me këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza

meghan-markle-lungo-pavone

Me një fustan të gjatë si sirenë

meghan-markle-prada-pantaon

Në një event të Prada ka një veshje të thjeshtë dhe elegante: bluzë me shirita, pantallona të stampuara dhe këpucë kadifeje, të zbukuruar me gurë
meghan-markle-stampe-geometNë fillimet e karrierës së saj kziston një fustan tub i dizajnit grafik, nuk është i lehtë, por Meghan e vesh atë në përsosmëri.
meghan-markle-total-black
Njelook total i zi për t’u kopjuar: golf, fund poshtë gjurit dhe sandale gladiator për një pamje sexy
meghan-markle-total-white
Look total i bardhë sportiv
meghan-markle-giacca-pelle
E guximshme me fustan të bardhë dhe xhaketë lëkure
meghan-markle-jacquard-rossMinifustan i kuq dhe këucë-sandale të zeza
meghan-markle-casual-stileNë Invictus Game 2017 me këmisjhë të bardhë dhe xhinse, dhe një palë pupa bezhë
meghan-markle-miu-miuNë look total Miu Miu në sfilatën pariziene të brand-it italian
meghan-markle-pizzo-croppedMe shumë siguri nuk mund ta shohim më këtë look, bluzë e shkurtër dhe minifund me bel të lartë, perfekte dhe sandalet e punuara.
meghan-markle-cappotto-whit
Fotoja e parë e fejesës. Meghan ka veshur një fustan jeshil me një pallto të bardhë dhe një këpucë ngjyrë nude. Në gisht shkëlqen unaza, e dizenjuar nga Princi Harry.
Nuk ka asgjë për të thënë për princeshën e ardhshme!
easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *