Nuse në Britani, por Meghan Markle s’dika asgjë për shtetin e saj të ri!

Një nuse e re i është shtuar familjes mbretërore të Britanisë së Madhe, që me sa duket do të konkurojë edhe famën e Kate Middleton-it. Megjithatë, Meghan Markle, e fejuara e princit Harry, bën mirë t’i hyjë studimeve të historisë së shtëpisë së saj të re, sepse nuk e ka aspak mirë punën!

Rezultate imazhesh për meghan markle

Rreth një vit më parë, pikërisht kur ishte në lidhje sekrete me princin, Meghan-it iu drejtuan disa pyetje në lidhje me Britaninë, dhe ajo dështoi keqazi.

Meghan nuk mundi të gjente kafshën kombëtare të Britanisë, e as të Skocisë, dhe aq më pak disa vende në shtetin që po e merr nuse.

Megjithëse, të jemi të sinqertë, shumë persona i njohin vetëm Londrën Britanisë!

Ja videoja e plotë e nuses më të famshme në botë për momentin:

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *