3 fitness look për 3 yje

Nga Karlie Kloss në versionin “super teknik”, tek pamja trendy e Gigi Hadidit deri te pamja e relaksuar e Olivia Palermos, këtu janë 3 stile sportive që duhen kopjuar.

Harrojeni konceptin se veshja sportive është standarde dhe pak “thes”. Edhe në veshjet sportive dhe të palestrës, ka shumë mënyra për të shprehur stilin tuaj personal dhe për të marrë pamje super cool.

Këtë e tregojnë këto  3 kostume krejtësisht të ndryshme të zgjedhura nga 3 trendistet e padiskutueshme si Karlie Kloss, Gigi Hadid dhe Olivia Palermo. Dhe si ndiheni për këtë? Super teknike, firmë dhe  “Logged” ose të relaksuara?

karlie-kloss-la-super-tecnica

Le të fillojmë me veshje të Karlie Kloss, dëshmi e Adidas, i cili për stërvitjen e saj zgjedh veshje teknike me performancë të lartë. Rezultati? Thelbësore, themelore por shumë efektive.

felpa-adidas

ADIDAS Bluza me kapuç dhe zinxhir

pumaPUMA streçe me kontrast anësor

shorts-hmH&M Pantallona të shkurtra dyngjyrëshe

scarpe-adidasADIDAS Atlete

berretto-adidasADIDAS

gigi-hadid-la-logata-trendy

Vendosmërisht më i vëmendshëm për të glam look i Gigi Hadid, dëshmi e Reebok. Modelja për joshjen e saj sportive e vë theksin te pjesët me logo në dukje dhe aksesorët e gjallë me ngjyra.

felpa-reebokREEBOK Bluza me logo të stampuar

top-reebokREEBOK Bluza e shkurtër

LNDR-su-net-a-porterLNDR Streçe me detaje grafikesneakers-reebokREEBOKAtlete të kuqe

occhiali-chanelCHANEL Syze dielli oversize

olivia-palermo-la-rilassata

 

Casual dhe e relaksuar Olivia Palermo, veshjet e saj janë zgjidhja ideale për një shëtitje të thjeshtë në qytet. Bluza oversize kapuç dhe pantallona vrapimi, rreptësisht “total black”  si fashioniste e vërtetë. Konçesion unik, një palë atlete me ngjyra.

LUCAS-HUGH-su-net-a-porterLUCAS HUGH Bluza e gjatë me kapuç

freddyFREDDY tuta

nike-air-max-90NIKE Atlete Air Max 90 ngjyrë blu

diorDIOR Syze dielli të errëta

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *