Habit Xhemi Shehu, moderatorja fishkëlleka më mirë se çunat! 0

Me ato tipare prej kukulle të moderatores Xhemi Shehu, çdokush mendon se ajo është një femër e brishtë dhe vajzërore në çdo gjë që bën!

Si mund të mendosh ndryshe, kur sheh këtë buzëqeshje?

Megjithatë, Xhemi doli jashtë pritshmërive, duke treguar edhe anën “harrakate” të saj. Në një video të Salsano Rrapit, ku shfaqen aktorët e “Portokallisë” duke festuar, e brishta Xhemi vendos dy gishtërinj në buzë, dhe fishkëllen ashtu si djemtë e pranishëm, në mos më mirë!

Edhe Salsano dhe kolegët e tjerë ka nxituar t’i bashkohet “këngës”, ndërsa Xhemi ka përfunduar po me buzëqeshje. Si nënë e dy djemve, normalisht Xhemit i duhet t’i dijë truke të tilla!

View this post on Instagram

Ja keshtu feston Portokallia …🍊🍊😀😂

A post shared by Salsano Rrapi (@salsanorrapi) on

Image result for xhemi shehu gabriel

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *