Ja bluza e Krishtlindjeve për ju dhe qenushin tuaj

Si mund t’i rezistoni këtij look-u?

A keni menduar për bluzat e Krishtlindjeve për të gjithë anëtarët e familjes? Kjo është koha e duhur për të mbledhur më të bukurat. Edhe nëse keni qenë largpamës dhe keni organizuar çdo gjë në kohë, ne jemi shumë të sigurtë se ju keni harruar një komponent, qenin juaj të vogël, i cili ka veshjen e tij për periudhën magjike?

Bluza me njëbrirësh

Christmas Jumper cane padrone

Stilistët kanë menduar se edhe qenushja në shtëpi meriton një nga ato bluzat e buta që bëjnë një atmosferë Krishtlindjesh dhe që janë të domosdoshme gjatë pushimeve. Jo vetëm që krijoi Chrismas Jumper të madhësisë së qenve, por u sigurua që këto të jenë identike me të zotin. Pra, ju dhe qenushi juaj mund të dilni xhiro në versionin binjakë dhe të keni një pamje të përputhshme. Çdo gjë është e mrekullueshme dhe këtu janë modelet e ndryshme për të zgjedhur.

 

Christmas Jumper cane padrone

Bluza me piramidë drerësh

Christmas Jumper cane padrone  Bluza me pinguinë

Christmas Jumper cane padrone

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *