Victoria Beckham i dhuron David bluzën që do të donte çdo fans i Game of Thrones

Nëse i dashuri juaj është një tifoz i vërtetë i Game of Thrones, Victoria Beckham ju frymëzon për një dhuratë perfekte të Krishtlindjeve.

Nëse jeni në krizë për dhuratën e Krishtlindjes të të dashurit tuaj (ose të një miku, motra, vëllai) shumë të apasionuar për Game of Thrones, Victoria Beckham mund t’ju ketë dhënë frymëzimin që kërkonit.

Ish Posh Spice në fakt i dhuroi David Beckham një triko të bardhë me stampën e Jon Snow me një kapele Santa dhe mbishkrimin “Let it Snoë” dhe me shumë mundësi është e gjitha që një tifoz i vërtetë i Fronit të Spade ka nevojë për Krishtlindje.

Ja pra. Tani që e keni gjetur dhuratën e përsosur për një tifoz të vërtetë të serisë së preferuar të fantazisë në botë, të mbetet vetëm të zgjedhësh mes Jon Snow dhe David Beckham .

Episode 5 “Kill The Boy”
easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *