Zhytur në hijeshi e glamur, këto 13 foto të Monroe do t’ju lënë pa frymë!

Ajo është ylli tipik kinematografik që nuk e humbi kurrë shkqimin. Me ondet bjonde e sytë plot dritë, Marilyn Monroe mbetet edhe sot si një nga ikonat e padiskutueshme të bukurisë. Format seksi dhe ëmbëlsia që e karakterizonte bën që aktorja të jetë edhe sot imazhi i perfeksionit.

Edhe pse me një jetë e fund tragjik, Monroe nuk mund të hiqet nga vëmendja e publikut. Filmat janë ato çka e mbajnë ende gjallë, por kontribut të pamohueshëm në këtë drejtim kanë edhe setet e shumta fotografike. Imazhe nudo, portrete, momente të shkëputura nga jeta personale e shumëçka tjetër, bëjnë që aktorja të jetë në qendër të vëmendjes së publikut edhe sot.

Më poshtë do të gjeni 13 fotografi, të sjellura vetëm në bardh e zi, për të shpalosur shkëlqimin e glamurin e Marilyn Monroe. Kujdes, mos harroni të merrni frymë…!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *