Nga kështu, nuk do ta besoni si duket Mariah Carey pas ndërhyrjes për dobësim

Nga yjet më të njohura të muzikës nëpër botë, Mariah Carey është kritikuar jo rrallëherë në të shkuarën për pamjen e saj fizike, mjaft të mbushur. Sidomos në rrjete sociale, fansat janë treguar të pamëshirshëm me të, dhe me sa duket këngëtarja ka dëgjuar mjaft.

maxresdefault.jpg

Ajo ka bërë një ndërhyrje gastrike rreth 2 muaj më parë, dhe që atëherë këngëtarja ka ndryshuar plotësisht, duke u shfaqur me një trup fantastik. Mariah ndihet më mirë dhe i bëhet qejfi që është bërë më e lehtë për të, të kërcejë dhe performojë në skenë.

be5e9b96f594d81d7b0f408700830571.jpg

Pas lindjes së binjakëve Max dhe Monroe në 2011, ajo pati gjithashtu probleme me peshën, por e humbi duke mbajtur dietë dhe bërë palestër.

Kësaj radhe këngëtarja ka zgjedhur një rrugë më të shkurtër, mbase edhe për të qenë në formë perfekte për koncertet e saj të Krishtlindjeve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *