Gigi Hadid tashmë një kukull Barbie 0

Gigi Hadid bëhet një Barbie dhe mund të bëhet kufiri i fundit i dhuratave të Krishtlindjeve për docentet e modës.

Pikërisht në kohë për Krishtlindje, Tommy Hilfiger në bashkëpunim me Mattel dhe modelen 22-vjeçare realizon kukullën e koleksionit të shekullit.

Më në fund mund të vendosim duart mbi Barbin e Gigi Hadid, falë bashkëpunimit të ri artistik të Tommy Hilfiger dhe Mattel. Marka amerikane e njohur në mbarë botën për kukullat ikonike, ka krijuar në të vërtetë Tommy x Gigi Barbie që ka pamjen e supermodelës 22-vjeçare.

“Unë jam shumë e nderuar që kam një Barbie më është kushtuar mua duke festuar partneritetin tim me Tommy Hilfiger”, tha modelja. “Kur pashë kukullën time për herë të parë ishte surreale, unë jam shumë e lumtur që mund ta ndaj tani këtë lajm me të gjithë fansat e Barbie në botë “.

Barbie Gigi Hadid është veshur me një bluzë me kapuç me pantallona të shkurtra dhe atlete të Tommy Hilfiger: përkthimi perfekt i pamjes së veshur nga supermodelja për shfaqjen e saj të parë Tommy Hilfiger Vjeshtë Dimër 2016.

“Bashkëpunimi me Gigi Hadid dhe Mattel jep një prekje pop dhe moderne për markën tonë”, tha projektuesi Tommy Hilfiger. Kukulla e Gigi Hadid është në shitje në faqet zyrtare të internetit tommy.com dhe barbie.com dhe është një ide perfekte për dhuratë për Krishtlindje për të gjithë fashionistet e zjarrta. Ata që udhëtojnë në Evropë në dhjetor, gjithashtu mund ta blejnë atë në dyqanet e Tommy Hilfiger në Londër, Paris, Düsseldorf, Amsterdam dhe Nju Jork, duke filluar nga ora 07.00 më 5 dhjetor. Kostoja kushton 50 $ (rreth 41 €) dhe përfshihet në paketimin dhe çertifikatën e origjinalitetit.

Për koleksionistët e Barbie, versionet e fundit të veçanta të bëra nga Mattel janë një domosdoshmëri: nga kukulla e Winnie Harlow, deri te Barbie Drag Queen dhe Barbie Hijab.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *