Bebe Rexha fiton bastin me fansin, ja se ç’ka ndodhur me komentet në faqen e këngëtares! 0 203

Nuk është e rrallë që të shohim debate mes komentuesve dhe të famshmëve, por këtë e kemi parë më shpesh tek profilet e personazheve shqiptarë. Megjithatë, edhe pse me famë botërore, Bebe Rexha i lexon komentet një nga një. Mund të mos e besoni, por përgjigja e fundit ka vërtetuar gjithçka.

Një fans i Bebes ka shkruajtur: “Vë bast $1000 që Bebe Rexha nuk do t’i përgjigjet këtij komenti”. Kaq ka mjaftuar që këngëtarja të mos i kursejë fjalët. “Po kush i merr $1000, pa mirë!”, ka kthyer përgjigje rexha, duke i lënë të gjithë me gojëhapur. Edhe pse askush nuk e priste, artistja paska kohë të merret edhe me shkrimet e fansave në rrjetet sociale!

Rexhën e kemi parë shpesh duke festuar edhe sukseset më të vogla, e për këtë e ka deklaruar që nuk do të lodhet kurrë. Epo, jo keq Bebe!

View this post on Instagram

Selfie

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *