Dështimet më të mëdha në dasmat rojale, të cilat nuk i kishit ditur! 0 262

Menduat se dasmat mbretërore janë perfekte? Gaboheni tërësisht. Jo vetëm që ndodhin incidente, por ka gabime edhe nga ato më të pafalshmet. Edhe pse mund të mos e besoni, Lady Diana është paraqitur me fustanin e rrudhosur në ditën e saj të madhe.

Ja rastet ku ceremonitë martesore rojale kanë dështuar në një pikë apo një tjetër:

Princ William ka fjetur vetëm një orë para fillimit të ceremonisë


Kurora e Mbretëreshës Elisabet u thye mëngjesin e dasmës


Princi Charles ngatërroi betimet


Princesha Natali harroi buqetën


Diana kishte një dhimbje të tmerrshme koke atë ditë


Një nga kuajt u tërbua gjatë ceremonisë së William dhe Kate


Fustani i Marie Antoinette ishte shumë i ngushtë për të


Fustani i Princeshë Diana ishte totalisht i rrudhur


Një nga shoqërueset e vogla të Kate mbylli veshët gjatë puthjes së çiftit

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *