Bebe Rexha, e para femër kryesuese në Billboard për…? 0

Bebe Rexha ka korrur jo pak suksese së fundmi, e mesa duket 2018-ta do të jetë po ashtu viti i saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare do kryeson në vendin e parë në Billboard për kategorinë e muzikës ‘country’. Kjo është e para herë që një femër mban një vend të tillë, e nuk mund ta imagjinojmë gëzimin e Rexhës në një rast si ky. Por, çfarë pritet të shohim në vitin që vjen?

Nëse këtë vit dëgjuam mini-albumin e tretë të Bebes, “All Your Fault”, pt.2, këtë herë këngëtarja do të prezantojë mini-albumin e katërt. Me titullin “Expectations”, ky realizim pritet të vijë në mesin e 2018-tës. Dhe jo vetëm kaq, pasi në këtë projekt pritet të jetë pjesë edhe bashkëpunimi me Rita Orën, gjë që i ka entuziazmuar fansat pa masë.

View this post on Instagram

Santa and I at #IheartRadio #JingleBall

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Kënga do të mbajë titullin “Girls”, ndërsa pritet të jetë sukses i garantuar, sidomos për faktin se adhurueset e të dyja artisteve nuk do të rreshtin së dëgjuari. Sa lajme të mira nga Bebe!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *