Festa e fundvitit? Ledina organizon një super-atmosferë!

Ledina Çelon e kemi parë kohët e fundit shumë të angazhuar pas familjes dhe sidomos fëmijëve. E mbani mend dekorimin dhe kujdesin e treguar për arritjen e çdo detaji në festën e Halloween-it? Eh, të njejtin angazhim këngëtarja e ka patur edhe këtë fundvit.

Përpos pemës, oxhakut të ndezur dhe çdo dekori përreth, fëmijët e Ledinës kanë përjetuar edhe një tjetër emocion në këtë muaj festash. Dhuratat për të vegjëlit i ka shpërndarë vetë babagjyshi, i cili është siguruar të dhurojë pako të mëdha e të paketuara siç meriton ky fundvit. Lodra e libra, ja me çfarë po argëtohen djali dhe vajza e Çelos.


Edhe pse për arsye të ndryshme kjo nuk është e arritshme për çdokënd, festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri meritojnë të festohen pikërisht kështu. Super-atmosferë, apo jo?

#christmasiscoming 🎄🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🤶🏻

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

#christmasiscoming #myengels 👼🏻👼🏻#lights #deutschland

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.