Palltoja mbi sup e Melania Trump që kthehet në tendencë 0 286

Jepi një pamje mbretërore, nga një yll i së kaluarës, pothuajse një prekje mbretërore: elegante dhe e sofistikuar është admiruar dhe kopjuar nga shumë yje. Një zakon që tashmë është bërë modë.

Ky truk i vogël dhe i mençur që lidhet me pamjen dhe stilin e Zonjës së Parë që shumë media sociale kanë  vërejtur, duke admiruar, kopjuar dhe komentuar, edhe nëse dikush nuk është gjithnjë miqësor, po kthehet vërtet në tendencë. Ne u lëmë çështjet politike të tjerëve dhe flasin për zakonin që bën bujë në mesin e të famshëm dhe të nisur nga Melania Trump për të sjellë pallton tuaj (ose xhaketën) elegante mbi supe, sikur të ishte mantel i një princeshe ose një mbretëreshe . Sepse eleganca padiskutueshme, të kujton imazhet e yjeve të viteve ’30 nga Vivien Leigh te Doris Days të përjetësuara me peliçe luksoze në shpatulla.

Ndoshta kjo dredhi e ish modeles, e hartuar për të treguar veshjen që ajo mban, pavarësisht nga dimrat e ashpër, nuk do të jetë në gjendje të bëjë imazhin e Lady Trump më të relaksuar dhe të lirë. Por sigurisht kjo e bën atë me saktësi të pashoqe.

Shfletoni galerinë dhe zbuloni yjet që tashmë e adhurojnë këtë “zakon” mbretëror.

  

Viktoria Beckam dhe Meghan Marke

  

Alesandra Ambroso dhe Gigi Hadid

  

Miranda Kerr dhe Blake Lively

Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Blake Lively

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *