Pini një smoothie me spinaq dhe do të doni të pini mijëra!

Mjafton ta bëni me recetën e duhur

Një pije e mrekullueshme detoks, e përsosur për mëngjes, gjatë ushqimit ose gjatë pushimit të drekës. E pasur me vitamina dhe minerale, pastron mëlçinë dhe freskon lëkurën

Jeshilja e spinaqit për smoothie-n me të mirë të stinës, një mollë, një tufë spinaq dhe një tufë smajdanozi për një pije të çmuar detox ,të pasur me vitamina dhe minerale, pastron mëlçinë dhe freskon lëkurën.

Përbërësit janë vetëm tre: 80 g spinaq, 10 g majdanoz dhe një mollë jeshile

Lani majdanozin, thajeni, eleminoni kërcejtë e trashë dhe frulojeni

Lani mollën jeshile, prijeni në feta duke hequr farat

Futini të gjithë përbërësit në një gotë frulatori

Hidhni 2 dl ujë të ftohtë, më mirë nëse është oligomineral dhe përzjeini në frulator

Hidheni në një shishe ose kanë qelqi dhe shërbejeni

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *