Bleona pozon pa të brendshme 0 225

Këngëtarja shqiptare vazhdon të bëjë bujë me postimet e saj në rrjetet sociale. Pasi ngriu vezët live në instagram, këngëtarja nuk ka nguruar edhe të pozojë ashtu siç e ka bërë nëna.

Në setin e fundit fotografik Bleona shfaqet pa të brendshme, duke mos i lënë më vend imagjinatës.

Kjo është një mënyrë e zakonshme për të dhe nuk i bën më përshtypje.

Krahas 3 fotove ku shfaqet në një set fotografik shumë provokues teksa mban dorën në pjesën intime, Bleona shkruan se këtë muaj do postoj çdo ditë foto ndër vite të saj, ndërsa për personat që do e gjykojnë, Bleona shkruan:

“Ju lutem te gjithe ‘moralistave’ fallco te kursejne komentet ‘e ceshtjes se nderit’, dhe te kuptojne nje here e mire, qe keto jane foto artistike nder vite, dhe ne momentin qe jane bere kane qene minimum 10 veta ne set”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *