Rihanna me një mega unazë/Do të jetë fejese? Fansat mendojnë kështu

Dy foto të postuara nga Rihanna në Instagram krijuan thashethemet … Fansat menjëherë pyesnin, po unaza e madhe e dukshme në dorën e Ririt (edhe pse jo në plan të parë) është një unazë fejese?

Aktualisht, fotografia nuk thotë absolutisht asgjë dhe Rihanna nuk e le t’I rrjedhë jeta e saj private. Sigurisht, ata janë fansat të cilët dëshirojnë të dinë më shumë dhe janë përpjekur të lëshojnë thashethemet për të gjetur nëse kjo unazë është vetëm një dhuratë apo diçka tjetër. Dihet se Riri që prej verës frekuenton një biznesmen të pasur saudit, Hassan Jameel.

Përveç unazës, vathët maxi të stilit të viteve ‘80-të dhe mega-xhaketa kaluan pa u vënë re: është një veshje Dolce & Gabbana. Dhe kështu, unaza në gishtin e djathtë bie më shumë në sy.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *