Nuk do ta besoni sa është shëndoshur…Christina Aguilera!

Ajo është ylli i muzikës pop, ndërsa në fillimet e saj konsiderohej si një ndër bjondet më seksi të skenës. Format fizike i jepnin akoma dhe më shumë prezencë gjatë performancave në koncerte apo videoklipe, por Christina Aguilera nuk i pati punët fort mirë me peshën. Shumë herë e pamë artisten të shëndoshej dukshëm, ndërsa një periudhë Aguiler iu rikthye trupit të mëparshëm.

Por, edhe ky fundvit e ka gjetue këngëtaren me ca kile më tepër mbi supe, duke surprizuar fansat e këdo tjetër. Sëbashku me të fejuarin, Matthew Rutler dhe dy fëmijët e saj, çifti kanë zbritur rrugëve të qytetit për të takuar Babagjyshin. Aguilera kishte veshur streçe të zeza, një bluzë të gjerë me dizenjo leopard dhe një xhaketë lëkure të zezë.


Pesha e shtuar dukej qartazi, ndërsa kujtojmë se Aguilera i ka dhënë një shpjegim kësaj luhatje para disa kohësh. Ajo ka thënë se e urrente që në fillimet e saj, asgjentët dhe producentët i kërkonin trupin ideal në çdo çast: “Jam e lodhur tashmë dhe dua të shijoj jetën lirisht.” Epo, Christina ndoshta duhet të merret shembull për këtë qendrim!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *