Krishtlindjet në shtëpinë e Jennifer Lopez

Erdhën Krishtlindjen në shtëpinë e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Çifti, i cili ka nisur një lidhje që nga muaji shkurt, bashkë me dy binjakët 9-vjeçarë të Lopez Emme dhe Max kanë nisur përgatitjet për dekorimin e pemës së Krishtlindjes. Këngëtarja e ka dokumentuar këtë moment përmes disa postimeve në Instagram.

Ata kanë preferuar një pemë të thjeshtë, ku mbizotëron e kuqja dhe ari, dekoruar me shirita dhe drita të shumta. Vihen re momentet kur Rodriguez e mban peshë Lopez, e cila stolis pemën e festave, ndërsa më te vegjlit tregojnë kujdes për pjesën tjetër. Atleti 42-vjeçar shfaqet duke arritur vetë majën e bredhit, ndërsa Lopezit i është dashur në disa raste të përdorë edhe shkallën. Këngëtarja, 48 vjeçare pasi ka mbaruar gjithë dekorimet, është kujdesur të duket bukur në foto, duke kontrolluar herë pas here pamjen e saj.

Duket se romanca e tyre po vijon e qetë, larg zhurmës së medias. Sipas një burimi të Lopez, çifti po planifikon që për festa të bashkohet edhe me pjesën tjetër të familjes, dy vajzat e Rodriguez, Natasha, 13 vjeç dhe Ella 9 vjeç, si dhe binjakët e Lopez. “Të gjithë fëmijët duan që Jennifer dhe Alex të martohen,” tha një burim i brendshëm. “Ata po diskutojnë, por Jennifer është ‘shkollë e vjetër’, do të argëtohet në fillim , para se të pranojë unazën. Janë shumë të lumtur që fëmijët janë së bashku dhe i kanë pranuar në familjen e tyre të re’, shtoi burimi. Çifti planifikon të festojë pushimet në Miami dhe më pas do të zhvendosen në Bahamas.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *