Momentet më cool të modës 2017 0

Nuk do ta besoni, por as pasarelat, as tendencat më të fundit nuk kanë qenë kaq cool dhe fashion sa daljet e papritura të artistëve të njohur në skenë, duke ndezur prozhektorët e mëdhenj të vëmendjes. Le ti zbulojmë disa prej tyre.

Rihanna në shfaqjen e Fenty’s X Puma e transformoi Park Avenue Armory në një garë motorash, duke i lënë të gjithë të gabitur.

Rikthimi i supermodeleve të viteve ’90-të; Naomi Campbell, Cindy Crawford, Carla Bruni, Claudia Schiffer dhe Helena Christensen në sfilatën e Versace në shtator e kthyen në shfaqjen më të përfolur të vitit.

Aktoret Jane Fonda dhe Helen Mirren ishin në Javën e Modës së Parisit duke sfiluar për L’Oréal
Çfarë do të ishte Java e modës pa Céline Dion? Këngëtarja tërhoqi vëmendje kur ndoqi sfilatat në Paris, duke ndryshuar veshjet tre herë në ditë, në tre sfilata të ndryshme.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *