Foto seksi, Bora Zemani i tregon Vin Velit se çfarë ka humbur 0

Pas shumë thashethemesh e aludimesh, Dj Vin Veli dhe moderatorja sportive, Bora Zemani konfirmuan zyrtarisht ndarjen e tyre.Pas shumë vitesh bashkë, ka qenë Dj ai i cili e konfirmoi këtë lajmi, ndërsa u shpreh se ata janë ndarë me mirkuptim. Nuk e kemi mohuar kurrë se ata dukeshin shumë mirë si çift duke qenë se të dy janë shumë simpatikë, por në fotot e fundit të postuara nga Bora është e qartë se ajo është më shumë se sa simpatike. Mjaft aktive në rrjetet sociale, moderatorja ka postuar së fundmi dy foto ku ka nxjerrë në pah më të mirën e pamjes së saj.

Në njërën foto ajo ka pozuar e ulur në një stol, e veshur me një fustan të shkurtër, e ekspozon në mënyrë mjaft provokuese këmbët e saj, ndërsa e shoqëron me dixhiturën: Ajo besoi…ajo mundi…ajo e bëri.

Në foton tjetër ajo duket dke dalë nga dera e një makine, ku sërisht ka zgjedhur një fustan të shkurtër të zi, ndërsa këtë herë ka ekspozuar dekoltenë e saj. Epo me sa duket moderatorja bukuroshe kërkon ti tregojë ish-partnerit se çfarë humbi, le të shpresojmë që Dj Vin Veli të mos bëhet pishman tashmë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *