Jeni mbrapa me dhuratat e Krishtlindjeve? Merrni frymëzim nga VIP-at

 

Ndërsa Krishtlindjet afrohen çdo ditë më shumë ju jeni ende mbrapa me dhuratat? Nëse keni nevojë për ide atëhere frymzohuni nga vipat.

Edhe bluzet më klasike e më të zakonshme marrin tjetër vlerë kur e ka veshur personazhi i preferuar i personit që do të marrë dhuratën. Për këtë po ju paraqesim një zgjedhje të dhurataveqë kanë të bëjnë me njerëzit e famshëm. Muzika, televizioni, sporti… ka diçka për të gjithë.

Nëse mendoni të bëni dhuratë një palë këpuccë atëhere hidhini një sy këmbëve të Jeremias Rodriguez dhe Gabriel Garkos. Vëllai i Belen zgjodhi një palë këpucë me lidhëse të kuqe që vështirë se mund të kalojnë pa u vënë re.

E njëjta gjë vlen edhe për atletet Philipp Plein të Garko-s.

Nuk mbette pas as këngëtari italian Fedez. Me një xhup lëkure një bluzë të bardhë e pantallona në ngjyrën e xhupit, ai sjellë një kombinim mjaft interesant që do ti pëlqente kujtdo.

Ndoshta mendoni se është dimër e syzet nuk do të ishin një ide e mirë si dhuratë për Krishtlindje, por e keni gabim, e këtë na e vërteton Lionel Messi. Shihnidhe inspirohini, modele ka pa fund.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *