Më shumë se sa një flirt, Dakota e Chris në një lidhje? 0 234

Më shumë se sa një histori klasike hollivudi, sipas US Weekly, Chris Martin dhe Dakota Jonhdon janë në një lidhje shumë serioze.

Solisti i grupit “Coldplay” dhe aktorja e “50 hijet e greit” janë tashmë një çift, ndërsa sipas zërave, kontaktet e tyre të para datojnë tetorin e kaluar. Të lidhur nga pasioni për muzikën dhe udhëtimet, të dy kanë shkuar në Izrael në një koncert të Nick Cave. 

Ashtu sikurse me ish-bashkëshorten, Gwyneth Paltrow, me të cilën kanë mbajtur raporte shumë të mira, Chris duket se ka gjeur sërish lumturinë në dashuri.

Sipas US Weekly dy bukuroshët shoqërohen seriozisht me njëri-tjetrin, për më tepër Chris i dërgon asaj këngët e tij për ti marrë pse jo edhe një mendim. Epra tashmë është e qartë se bëhet fjalë për diçka më shumë se sa flirt.

E ndërsa thashethemet sa vijnë e shtohen në emër të tyre, Dakota e Chris po bëjnë gjithçka për të ruajtur privatësinë e tyre, aq shumë sa ende asnjë paparac nuk ka mundur ti fotografojë ata së bashku në momente intime.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *