Edhe vetullat kanë modelin e tyre për Krishtlindje, vijnë si pemë 0 185

 Ku vit ka qenë viti i çudive për sa i përket modelimit të vetullave. Ata na kanë ardhur në format më të ndryshme, por improvizimi mbi dukjen e tyre nuk paska fund. Edhe për Krishtlindje vetullat kanë stilin e tyre që i bën edhe më festive.

Ju shkon mendja se si? Epo si mund të ishin ndryshe veç se si pemë Krishtlindjes.Femrat vendosin xhingla në vetullat e tyre për tu dukur si një pemë Krishtlindjesh në miniaturë.

E gjitha nisi nga një postim në instagram nga një grua e quajtur Taylor R. dhe gjithçka mori udhë më pas.  Ajo që duhet të bëni është të ndani vetullën në formën e degëve të pemës dhe ta plotësoni atë me bizhu, xhingla dhe gjëra të tjera të shndritshme dhe e keni gati “pemën” tuaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *