Selfiet më hot të vitit 2017 0 188

 

Të bësh selfie është një nga gjërat më të zakonshme tashmë. Një mani nga e cila nuk ka shpëtuar dot asnjëri nga ne. E sigursi]]isht aq më tepër të famshmit. Ata merren gjerësisht me këtë “fenomen”, ndërsa për të realizuar atë perfekten duhet pak mund. Për këtë arësye në internet sheh poza nga më të ccuditshmet.

Mirë po keni menduar ndonjëherë se kush mund të jenë selfiet më hot për vitin 2017? E sigurtë që mund t’iu vijnë në mendje ato që ju kanë lënë më tepër përshtypje, por ne po ju sjellim një listë të plotë.

Nga Gigi Hadid te Emily Ratajkoëski, nga Kendall Jenner te Kim Kardashian: disa nga yjet më të dashura nuk humbin asnjë mundësi për tu paraqitur provokues dhe gjysmë të zhveshur në profilet e tyre të instagramit.

  

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *