Skandali i radhës, Meghan Markle me ndërhyrje estetike?!

Ajo fitoi zemrat e publikut qëkur u mësua për romancën mes saj dhe Princ Harry-t. Mjaftoi shpallja e fejesës që Meghan Markle të ishte plotësisht në qendër të vëmendjes. Por, ja që një thashethem po qarkullon prej ditësh në media…

Dyshohet se Markle ka kryer një ndërhyrje estetike në hundë, dhe e gjitha kjo nisi në sajë të zbulimit të fotos së gjimnazit së Meghan. Një nga kirurgët e kësaj fushe ka deklaruar se duket qartazi korrigjimi i hundës, duke sqaruar se është bërë një ngushtim në fund. Këtij mendimi i janë bashkangjitur disa mjekë, ndërsa të tjerë kolegë mendojnë se Meghan ka përdorur vetëm pak botoks, por pa nderlikuar gjë më shumë se kaq.
Mesa duket, oborrit mbretëror tashmë i është shtuar një…princeshë plastike! Sa keq, pikërisht kur të gjithë pone adhuronin për besimin që tregoi në vete gjatë prezantimit në publik…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *