Soni Malaj vjen me “Zeshkanja”, më seksi se kurrë!

 Këngëtarja Soni Malaj sapo ka sjellë në “jetë” projektin  e saj më të ri. “Zeshkanja” quhet kënga e saj e fundit, një këngë e zhanerit pop, me ndërthurje “dubstep”.

Soni e ka bërë pubike këtë arritje tjetër të saj nëpërmjet një postimi të një pjese të videos në Instagram, ku nuk ka hezituar të falenderojë ata persona qe e ndihmuan ne realizimin e kenges dhe klipit. “Faleminderit shume dhe te gjithe kercimtareve,pjesemarres ne kete klip,qe kane performuar me aq pasion,per ore te tera ne te ftohte.Faleminderit shume te gjitheve”,  shkruan Soni.

Teksti është shkruar nga vetë këngëtarja, ndërsa në klip, ashtu si edhe në këngët e tjera, Soni vjen mjaft shpërthyese, ndërsa duket në superfomë. Këngëtarja duket më e bukur se kurrë, ndërsa trupi i saj na bën të gjitha ne femrat ta “xhelozojmë”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *