Modelja Emina Çunmulaj  në gjendje jo të mirë, ja çfarë ka

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është  një prej të famshmëve e çila ndan përditshmërine e saj me të gjithë fansat e saj nëpërmjet rrjeteve soçiale, ku e ndjekin mijëra persona.

Modelja është pa komplekse, dhe vazhdon e ndan jetën e saj private me fansat edhe në ditët kur nuk ndihet mirë. Nëpërmjet instagramit Çunmulaj ka zbuluar se ka marrë një virus i cili nuk po i kalon tashmë prej disa ditësh.

Modelja e cila është në regjim shtrati ka bërë të ditur se përveç trajntimeve që është duke marrë në shtëpinë e saj për virusin gjërat janë komplikuar edhe për shkak të shtatzanisë.

“Më dhemb i gjithë trupi”, deklaron modelja në nëpërmjet postimeve të bëra, ku vërehet se Çunmulaj është lodhur nga këto ditë në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Emina Çunmulaj, e cila është nëna e një vajze,  është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bilionerin iranian Sam Nazarian me të cilinu martua në vitin 2015, por që ishin në një lidhje prej disa kohesh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *