Të gjithë do të donim Krishtlindje si të Vesës, dhe do ta kuptoni pse! 0 298

Së bashku me Lianin e vogël, Vesa prej ditësh i është bashkuar Big Bastës në Zelandën e Re. Pak para se të merrte këtë rrugëtim, këngëtarja postoi disa video nga Prishtina e mbuluar me borë, duke shprehur se do të ndjente mall për kryeqytetin kosovar. Por, duket se tashmë çdo gjë po përmirësohet për Vesën!


Jemi në prag të festave të fundvitit, e gjithçka na shkon në mendje është i ftohti dhe temperaturat nën zero gradë. Ja që Zelanda e Re nuk po e vuan aktualisht këtë lloj moti, kështu që Vesa dhe Liani po shijojnë ditët para Krishtlindjeve buzë detit. Duke shijuar rërën e plazhit dhe rrezet e diellit, Luma duket se do ta festojë krejt ndryshe fundin e këtij viti.

E kush nuk do të donte një Krishtlindje në det?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *