Bleona “zh/vishet” si një police seksi 0

Këngëtarja Bleona Qereti është një nga personazhet e showbizit shqiptar e cila është shpesh në qendër të vëmendjes së mediave, ku shpesh herë vetë këngëtarja poston video dhe foto të ndryshme në rrjetet e saj sociale.

Edhe këtë herë 38- vjeçarja nuk ka zhgënjyer me disa foto të postuara, por ndryshe nga herët e tjera, Bleona ka zgjedhur të veshin një  veshje të zezë të ngjashme e uniforamat e policisë.

Këngëtarja shqiptare e cila prej disa kohësh tashmë jeton në Shtetet e bashkuara të Amerikës, nëpërmjet fotove tregon që vazhdon të jetë në një formë shumë të mirë fizike.

Bleona  prej disa kohësh është shpesh në qendër të vëmendjes jo vetëm prej fotove dhe videove që poston në rrjetet sociale por gjithashtu edhe për shkak të deklarata që shpesh herë bën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *