Justin dhe Selena drejt ndajes? Biberi nuk  vë mend

Lajmi i bashkimit të Selena Gomes dhe Justin Biber pas shumë vitesh ndarjeje, i gëzoi pa masë fansat e çftit, por duket se çifti i këngëtarëve është drejt ndarjes sërish dhe arsyeja është vet Justin Biber.

Lidhja e tyre sërish pati kundërshtime që në fillimet e saj, ku më herët kanë qenë prindërit e Selena Gomes ata të çilët kanë marrë vendimin për të mos e pranuar kurrë Biber si të dashurin e vajzës së tyre.

Shkak i ndarjes së çifiti këtë herë duket se do të jenë ish të dashurat e Biberit dhe më saktësisht Hailey Baldwin, e cila ka filluar sërish të komunikojnë me këngëtarin, diçka që nuk i ka përlqyer aspak bukuroshesh Selena.

Edhe pse Justin ka premtuar se do t’i sqaronte gjërat me tij dhe ish të dasshurave, marrëdhëniet mes tij dhe Selenës nuk janë aspak të qeta pasi çifti ka nisur terapinë me shpresën për ta kaluar këtë situatë të vështirë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *