Ledioni një tjetër dedikim Sarës

Moderatori i njohur i Top Channel, Ledion Liço, poston shpesh foto me partneren e tij Sara Hoxhën në rrjetet sociale, foto të cilat ai i shoqëron edhe me statuse mjaft të ndjera dhe romantike.

Edhe këtë herë Ledioni i cili ka postuar një foto të tij së bashku me Sarën gjatë një feste e ka shoqëruar këtë postim me dixhiturën “My afterpary after every party” (pasfesta ime pas çdo feste).

Çifti kanë së bashku një djal 1- vjeçar, London Noor. Ndërkohë Ledioni i cili prej disa vitesh realizon disa programe në radion dhe në TV, pret që së shpejti të fillojë emsioni “The Voice Kids”.

Ledion Liço është një nga figurat më të dashura të ekranit për publikun. Ai ka qenë prezantues më parë edhe në emisioin “Wake Up”, “The Voice of Albania”  dhe gjithashtu në disa formate të tjera televizive.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *