Të reja nga Emina Çunlumaj, na prezanton me projektin e fundit të saj

Sërish të reja nga modlja Emina Çunmulaj! Pas lajmit se ishte në pritje të fëmijës së dytë, bukuroshja na bën me dije se ndërkohë po merret edhe me një projekt të ri. Këtë modelja e kë bërë të ditur nëpërmjet postimit të dy fotove në llogarinë e saj në Instagram.

Në njërën foto të realizuar në Malibu, e veshur me fustan të kuq, Emina shkruan: “Projekt i ri. Kur retë të prekin. Meqë ra fjala jam shtatzënë në këtë foto. Ndonëse shtatzënë, Emina ka pozuar në një mënyrë të mrekullueshme, e duket më elegante se kurrë.

Emina Çunmulaj është e martuar me bilionerin Sam Nazarian, ndërsa është edhe nënë e një vajze dhe në pritje të fëmijës së saj të dytë. Vetëm ditën e djeshme modelja publikoi në Instagram një video ku tregonte se shtazënia e ka kapur pak keq këto kohë, duke bërë që gjendja e saj shëndetësorë të mos jetë shumë e mirë. Epo gjëra normale këto Emina, suksese në projektin e ri!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *