Zyrtarizimi i shtatzënisë së Khloe mund të jetë një lajm i sponsorizuar!

Pas një periudhe të gjatë thashethemesh për një shtatzëni të mundshme të Khloe dhe Kylie, motra e madhe e Kardashianeve pranoi para pak ditësh se ishte në pritje të ëmbël. Khlie e dëshironte pa masë një fëmijë, por kishte qenë e pamundur për gjithë këtë periudhë që dëshira e saj dhe e partnerit të realizohej. Lajmi u prit plot komente pozitive, ndërkohë që një tjetër teori po qarkullon në internet.

Duke qenë se Khloe e zyrtarizoi shtatzëninë nëpërmjet një fotoje në Instagram, ndjekësit kanë dalë në konkluzionin se ky nuk është asgjë tjetër veçse një lajm i sponsorizuar. Në veshjen e sipërme të Khloe duket qartazi i shkruar emri i Calvin Klein, në një kohë që në fillim të këtij muaji u mësua se familja Kardashian kishte firmosur një kontratë (për imazh) pikërisht me këtë firmë. Me pak fjalë, CK mund të ketë ndikuar shumë në zbulimin e lajmit të pritjes së ëmbël të Khloe.

View this post on Instagram

My greatest dream realized! We are having a baby! I had been waiting and wondering but God had a plan all along. He knew what He was doing. I simply had to trust in Him and be patient. I still at times can't believe that our love created life! Tristan, thank you for loving me the way that you do! Thank you for treating me like a Queen! Thank you for making me feel beautiful at all stages! Tristan, most of all, Thank you for making me a MOMMY!!! You have made this experience even more magical than I could have envisioned! I will never forget how wonderful you've been to me during this time! Thank you for making me so happy my love! Thank you to everyone for the love and positive vibes! I know we've been keeping this quiet but we wanted to enjoy this between our family and close friends as long as we could privately. To enjoy our first precious moments just us ❤️ Thank you all for understanding. I am so thankful, excited, nervous, eager, overjoyed and scared all in one! But it's the best bundle of feelings I've ever felt in my life! ❤️❤️❤️

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

BuzzFeed News ka kontaktuar me firmën në fjalë, por këta të fundit nuk kanë pranuar të japin asnjë koment lidhur me një teori të tillë. Duke marrë parasysh që Kardashianët s’janë gjë tjetër veçse imazh, fjalë të tilla mund edhe të jenë të vërteta…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *