Hidhini një sy shtëpisë 5.5 milionë dollarëshe të Calvin Harris

Calvin Harris është një nga DJ më të njohur në botë, e sigurisht edhe më i paguari. E sigurisht që me të ardhurat që merr, Ish-i dashuri i këngëtares Rita Orës e ka hak të jetuarën si mbret.

Në fakt, me sa duket, DJ i njohur nuk kursen asgjë për mirëqenine e tij. Ai jeton në një shtëpi prej 4.500 metra katrorë, e cila ka katër dhoma gjumi dhe pesë banjo. E sigurisht nuk kishte se si të mungonte edhe studio dy katëshe e tij e regjistrimit, e cila përfaqëson ambientin më interesant të kësaj ndërtese.

E keni idenë se sa kushton kjo ndërtetsë në Hollyëood Hills? Epo me siguri nuk e dimë, por sipas njërit nga shokët e DJ, besohet se kushton 5.5 milionë dollarë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *