Magjike! Afërdita Dreshaj publikon fotot e propozimit për martesë

Gjatë muajit dhjetor kanë qenë të shumta lajmet për femrat e showbizit shqiptar, ku disa prej tyre kanë dhënë lajmin se presin një fëmijë dhe disa të tjera kanë u kanë thënë “Po” propozimeve për martesë të marra nga partnerët e tyre.

Një ndët to është edhe Afërdita Dreshja, e cila ka zbuluar më herët se i ka thënë “Po” propozimit për martesë të marrë nga i dashuri i saj çek, ndërkohë që tashmë ka zbuluar edhe fotografinë e propozimit të tij.

Në foton publikuar nga Afërdita shfaqet partnri i saj në një ambient mjaft romantik, duke  ulur në gjunjë, skenë kjo që për Afërditën përshkruhet vetëm me një fajlë: Magjike!

Bukuroshja kosovare është duke vazhduar karrierën e saj në modeling, ndërkohë që gjithashtu ka tentaur edhe më herët që të bëhet pjesë e botës së muzikës me disa këngë.  31- vjeçarja u kurorzuan në 2011 Miss Universe i Kosovës dhe po në të njëjtin vit e përfaqësoi Republikën e Kosovës në Miss Universe 2011.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *