Klaudia Pepa ndryshon pamje, ja si duket ajo tani

Balerina e njohur dhe e talentuar,  Klaudia Pepa shkakton gjithmonë reagime me postimet e saj në rrjetet sociale. Ku duket se shumica nuk i kanë pëlqyer, e për këtë ajo i bllokoi komente para disa ditësh nga llogaria e saj në Instagram.

Por gjithsesi komentet nuk e kanë penguar atë të hedhi të gjitha fotot që dëshiron. Këtë herë balerina ka hedhur një foto ndryshe nga të tjerat, ku dhe vetë duket me disa ndryshime.

Ajo ka pozuar me të motrën esaj, Pamela Pepën, ndërsa pyet ndjekësit të zgjedhin mes saj dhe motrës së saj përsa i përket modelit të flokëve. Balerina duket se e ka ndryshuar modelin e saj të flokëve, ku këtë herë e shohim me baluke dhe akoma më brune. Si mendoni ju kush duket më mirë?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *