Shakira dhe Pique drejt ndarjes? Fotot flasin vet 0 215Ajo është një nga emrat më të njohur të muzikës në të gjithë botë, e vogël në trup por me një vokal shumë të fuqishëm, fituese e shumë çmimeve, mes tyre edhe dy çmime Grammy. E ndërkohë Pique një nga futbollistët më të njohur, edhe pse kjo është diçka jo shumë e zakontë për një lojtar i cili luan në pozicionin e mbrojtësit.

Çifti është nga më të përfolurit në  botën e showbizit edhe pse ata tregohen shumë të kujdeshëm që marrëdhënien e tyre dhe familjen që kanë krijuar së bashku, ta mbajnë larg syrit të medias.

Gjatë muajit tetor, mediat rozë publikuan lajmin e një ndarjeje të mundshme mes Shakirës dhe Pique, ndërkohë tashmë i ka hedhur poshtë tashethemet mbi një ndarje të mundshme.

Shakira dhe Pique kanë zgjedhur t’i kalojnë festat e fundviti në SHBA, ku ata janë fotografuar së bashku me dy djemtë e tyre. Çifti duket shumë i lumtur në krah të njëri- tjetërit, ndërkohë që festat e fundvitit kanë zgjedhur t’i kalojnë në New York.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *